Kariera

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU XENICO PHARMA!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Xenico Pharma, poszukujemy kandydatów na stanowiska:

  • Telemarketer – praca stacjonarna Wrocław,
  • Kierownik ds. Klientów Kluczowych.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, aplikuj na wybrane stanowisko wysyłając e-mail na adres: praca@xenico.pl – list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem.

Kierownik ds. Klientów Kluczowych

Lokalizacje:

  • Polska Wschodnia

Obowiązki:

  • realizacja strategii firmy na wyznaczonym obszarze, współpraca z klientami strategicznymi,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • zarządzanie budżetem przeznaczonym na promocję,
  • wsparcie działań firmy w obszarze hurtowym na wyznaczonym terenie,
  • organizacja działań promocyjnych firmy.

Oczekujemy od kandydatów:

  • minimum 5 lat doświadczenia w obszarze sprzedaży w branży farmaceutycznej,
  • bardzo dobrej znajomości rynku farmaceutycznego,
  • umiejętności i doświadczenia w prowadzeniu negocjacji,
  • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, umiejętności budowania relacji,
  • prawa jazdy kat. B oraz obsługi pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w zespole profesjonalistów,
  • realną możliwość awansu i wpływu na rozwój firmy,
  • atrakcyjny system motywacyjnym oraz pakiet szkoleń,
  • przyjazną atmosferę pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach,
  • samochód służbowy wraz z niezbędnymi narzędziami pracy.

TELEMARKETER – RYNEK APTECZNY

Opis stanowiska:

  • obsługa ruchu przychodzącego stałych klientów,
  • prezentacja aktualnej oferty,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami.

Nasze oczekiwania:

  • wysoki poziom energii, komunikatywność oraz dobra dykcja,
  • samodyscyplina i silne dążenie do realizacji wyznaczonych zadań,
  • dyspozycyjność w godzinach 8:00-16.00 od poniedziałku do piątku,
  • doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy, elastyczność,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet szkoleń wdrażających, sprzedażowych i produktowych,
  • dużą samodzielność oraz możliwość rozwoju,
  • przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy.

W dokumentach rekrutacyjnych prosimy zamieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonym przeze mnie dokumencie dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z 1997r.)

  • Szybki kontakt